środa, 5 sierpnia 2015

Potrójna bransoletka z lwem

Zapał jak powrócił tak został (przynajmniej jak na razie, tfu tfu), więc dziś przychodzę do Was z kolejną bransoletką :)


Bransoletka była robiona na zamówienie, więc zgodnie z życzeniem jako zawieszka występuje lew symbolizujący znak zodiaku. Z wymogów ten właśnie lew był jedyny, więc dalej już poniosły mnie wodze fantazji ;)


Bransoletka w trochę innym wydaniu, niż zazwyczaj Zrobiona z trzech dość grubych, jakby gumowych sznurków, jeśli w ogóle można nazwać je sznurkami, może bardziej odpowiednim stwierdzeniem byłaby mało rozciągliwa, gruba gumka ;) Kolor czerwony, wbrew temu co ukazuje się oczom patrzącym na zamieszczone zdjęcia, gdzie gumka wydaje się być jaskraworóżowa (a może to mój monitor kłamie).


Oprócz lewka na gumkach zawiesiłam jeszcze dwa prostokątne elementy w kolorze srebrnym. Ponieważ nie wiem jaki nadgarstek ma osoba, która bransoletkę będzie nosić, dlatego na zakończeniu pojawił się jeszcze łańcuszek służący do regulacji długości.


Ogólnie całość jest nieco bardziej "solidna" niż bransoletki, które robię zazwyczaj dla siebie, a które są bardzo delikatne, najczęściej z jednego czy dwóch cienkich kolorowych sznureczków i bez żadnych dodatkowych ozdobników. Tą na pewno będzie widać z daleka. W każdym razie fajnie było zrobić coś odmiennego niż zazwyczaj :)

Pozdrowienia dla obdarowanej! Oby się dobrze nosiło :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz