czwartek, 14 lipca 2016

Komplet z siatki jubilerskiej

Pozostajemy w klimacie biżuterii, ale tym razem biżuteria bez udziału szydełka. Do kompletu: bransoletka, kolczyki oraz naszyjnik :)


Całość została wykonana z siatki jubilerskiej 8mm w kolorze czarnym i akrylowych diamencików w kolorze kryształowym. Do tego końcówki 8mm i bardzo sprytne przekładane zapięcie :)


W przypadku kolczyków siatka jubilerska była cieńsza, bo 4mm, a końcówki takie, aby wkleić ją podwójnie - 10x12mm było okay :) Standardowe bigle i silikonowe zatyczki dopełniły całości.


Naszyjnik identyczny jak bransoletka, o długości około 50 cm. Ogólnie cały komplet zrobiłam w jednym kolorze, choć w planach jest też jeszcze jeden, troszkę inny... Ale nie uprzedzajmy faktów.


Musze przyznać, że kryształki bardzo ładnie się mienią. Choć mogłoby się wydawać, że połączenie czarnej siatki z kryształowym wypełnieniem nie da takiego efektu - wyszło ślicznie :)


Zresztą co tu dużo mówić, akurat w tym przypadku zdjęcia chyba przynajmniej częściowo oddają urok tej biżuterii :)


Wykonanie było sporo szybsze i łatwiejsze nić poprzedniego węża szydełkowego. A muszę przyznać, że czas mnie troszkę naglił, bo po powrocie z urlopu miałam tylko tydzień na wydumanie (i wykonanie!) prezentu urodzinowego dla mojej mentalnej siostry, A. Jeszcze raz z najlepszymi życzeniami :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz