poniedziałek, 12 maja 2014

Opakowanie na butelkę numer 2

Wiklinowy komplecik w kolorze robinia akacjowa - część trzecia, jak na razie ostatnia :) Czyli dziś podziwiamy ubranko na butelkę w nieco innej wersji, niż za pierwszym razem. Nieco większe, zarówno wszerz jak i wzwyż, no i bez decoupage'owychh winorośli :)


Po wiklinowej misce i wiklinowych obrączkach na serwetki przyszedł czas na kolejną rzecz do kompletu. Ponownie jak w przypadku dwóch poprzednich przedmiotów i ten pod dwiema warstwami lakierobejcy przybrał kolor robinii akacjowej z prześwitującymi spod spodu nadrukami z gazet. Coby wszystko pięknie się komponowało :)


Opakowanko na winko, wódeczkę bądź też inny napój do wyboru zostało wyplecione splotem ósemkowym na wzorniku widocznym na pierwszym zdjęciu - czyli bezpośrednio na butelce, na którą jest przeznaczone. . Dno również jest wyplatane, a nie kartonowe. Rączkę wyplotłam na formie z dwóch drucików florystycznych, podobnie kółeczko trzymające się na szyjce butelki usztywnione jest takim drucikiem. Butelkowe ubranko zostało wykończone u góry pojedynczym warkoczem


Ponownie z pozdrowieniami dla M., mojej wiernej fanki ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz